Author: n***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice smell and best for daytime uses.
Color: White
Price: 278kr
Original Price: 397kr
| Material | Glass |
| Scent Type | Oriental |
| Length | 7 cm |
| Width | 5 cm |
| Height | 12 cm |
| Net Weight | 75 g |
| Net Volume | 75 ml |
| SKU | sb25040107237622478 |
Brand Name: Jil Sander
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Jil-Sander-sc-014228097.html
Quality: 6094576 people said the quality is very good!
Author: n***a
Date:
Review: Very nice smell and best for daytime uses.
Color: White
Author: i***k
Date:
Review: Came packaged in a plastic bag, so I'm hoping the glass hasn't broken inside. bought as a gift, apparently it smells nice.
Color: White
Author: t***2
Date:
Review: Alles ok
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.